West Scout – włoska moda na stokach

PAP Life | 27.10.2011
Dodaj swój komentarz Liczba opinii: 0

Do tej pory stylowe stroje zimowe firmy West Scout zobaczyć można było głównie na stokach Madonna di Campiglio, Bormio czy Kronplatz. W tym sezonie najnowsza kolekcja włoskiej marki dostępna jest także w Polsce.

Ubrania West Scout łączą w sobie włoski styl z zaawansowanymi rozwiązaniami. Wygodę i komfort użytkowania osiągnięto między innymi dzięki użyciu elastycznego materiału, który można rozciągać aż w czterech kierunkach. Zastosowane lekkie materiały zapewniają pełną swobodę ruchów, niezbędną podczas uprawiania sportu i innych aktywności.

Wszystkie materiały, z których uszyta jest odzież West Scout, wielokrotnie testowano. Sprawdzano zwłaszcza parametry membran, które podczas aktywnego wypoczynku nierzadko narażone są na ekstremalne obciążenia.

Jednym z najważniejszych zadań ubrań zimowych jest odpowiednie trzymanie ciepła. W przypadku kolekcji West Scout negatywny wpływ śniegu i mrozu minimalizuje dodatkowa ocieplina, zwiększająca komfort termiczny.

Stroje włoskiej firmy dostępne są zarówno w linii damskiej, jak i męskiej. Duży wybór wzorów i kolorystyki umożliwi każdemu odpowiednie dobranie optymalnych modeli. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii ze stylowym wzornictwem nie będzie trzeba decydować między bezpieczeństwem i efektywnością, a modnym i efektownym wykonaniem.

Producenci zapewniają, że odzież West Scout wniesie na polskie stoki “światowe trendy, w tym najlepszy światowy design”.

Zobacz też

Brak powiązanych artykułów

Aby komentować artykuły musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się teraz.