Centrum Handlowe Janki

pax | 29.06.2009
Dodaj swój komentarz Liczba opinii: 0

Centrum handlowe na peryferiach Warszawy, z doskonałym połączeniem z Centrum stolicy.

Centrum Janki, Janki k/Warszawy, ul. Mszczonowska 3.

Godziny otwarcia centrum handlowego:

poniedziałek-sobota 9.00-21.00

niedziela 9.00-20.00

Supermarket spożywczy Real czynny:

poniedziałek-niedziela 9:00-22:00

Klub fitness: brak.

Kino: Cinema City.

Po drugiej stronie Trasy Katowickiej mieści się w Jankach (przy pl. Szwedzkim) starsza część kompleksu. W jej skład wchodzą Ikea, Electro World, Praktiker, Piotr i Paweł oraz sklepy z szerokim wyborem artykułów do urządzania wnętrz (od mebli poprzez dywany aż do żyrandoli). Centrum “Park Handlowy Janki” jest bliźniaczym centrum “Parku Handlowego Targówek” znajdującego się przy M1.

Jak dojechać?

Samochód:

Aleją Krakowską od strony Warszawy poprzez Raszyn. Od strony Mokotowa, Ursynowa i Piaseczna – z Piaseczna, przez Magdalenkę i Kolonię Lesznowola, ulicą Słoneczną i potem Al. Krakowską.

Bezpłatny autobus:

Bezpłatny autobus do Centrum Janki odjeżdża codziennie z Piastowa (ul. Ogińskiego) i z Okęcia (przystanek przy pętli autobusowo-tramwajowej) oraz od piątku do niedzieli z Grodziska Mazowieckiego. Dokładny rozkład jazdy można znaleźć na stronie internetowej Centrum. Autobusy odjeżdżają kilka razy na godzinę.

Autobus ZTM:

Do Centrum Janki można dojechać także autobusem komunikacji miejskiej linii 706, który wyrusza z pętli Okęcie. Przystanek przy pl. Szwedzkim nosi nazwę “Janki-Ikea”.

Zobacz też

Brak powiązanych artykułów

Aby komentować artykuły musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się teraz.